Везна 15 кг - Модел 61717
  • Везна 15 кг - Модел 61717

Везна кухненска до 15 кг

С дисплей, на батерии

Прецизност: 0,1 гр

Размери: 31x25x2 cм

Напишете отзив

Бележка: HTML не е преведен!
    Лош           Добър

Везна 15 кг - Модел 61717

  • Код на продукта: 61717
  • Наличност: Наличност

Print TestТагове: ВЕЗНА, КАНТАР